Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co je nového

Tříkrálový koncert 6.1.2018 od 16 hodin

radkov-plakat.jpgKdo propásl náš adventní koncert ve Velké Lhotě (případně si chce tento zážitek ještě zopakovat), ten má ještě jednu šanci! Náš projekt barokní vánoce zazní nyní ještě jednou v kostele sv. Bartoloměje v Radkově u Telče.

Začínáme v sobotu 6. ledna v 16 hodin, vstupné je dobrovolné.
Vystoupíme společně s našimi hosty - Richard Šeda zahraje na barokní nástroj cink, Alžběta a Barbora Šedovy na zobcové flétny. V některých skladbách se k nim na zobocové flétny připojí také naše zpěvačky Markéta Uchytilová a Radmila Šeniglová. Na rytmické nástroje pak celek jemně doladí Martin Rychlík. Na klávesové nástroje doprovodí a pěvecký sbor Festivia Chorus bude řídit jeho sbormistryně Jitka Čudlá.
Budeme se na vás těšit!

Richard Šeda

Těšíme se na vaši návštěvu!

Varhany byly v říjnu 2017 naladěny!!! Děkujeme všem dárcům!!! Přispívat do kasičky můžete i nadále - na jaře 2018 se uskuteční ošetření varhan proti červotoči.

Pusťte si video z Dostalíkova sborového jara 2017 https://www.youtube.com/watch?v=opoXuWJ_upQ nebo prozkoumejte náš Facebook - náš profil se jmenuje Festivia Chorus ;-)

Další akce najdete na záložce "Naše vystoupení a akce" :-)

Podpořte nás!

Pokud naši činnost chcete podpořit, můžete nám zaslat finanční příspěvek na účet: 7100006997 / 7940 vedený u Waldviertler Sparkasse - pobočka Dačice. Darovací smlouvu či smlouvu o reklamě vám rádi vystavíme. Pokud nám darujete částku vyšší než 1000Kč, jako odměnu od nás obdržíte celoroční vstupenku pro 2 osoby zdarma.

 

Příspěvky

Rádi mezi námi přivítáme nové zpěváky

9. 4. 2016

Rádi zpíváte?

Slyšeli jste nás na koncertě, a lákalo by vás přidat se k nám?

Obavy hoďte za hlavu a ozvěte se nám! Přijďte se nezávazně podívat na naši zkoušku, a uvidíte, že se není čeho bát. Napište nám mail!