Jdi na obsah Jdi na menu

Co je nového

NOVINKY:

Fotografie z koncertu ve Vitisu jsou ve Fotogalerii!

Koncert pěveckých sborů, Festivia Chorus a Singkreis Vitis, sobota 24. června 2023, 18:00 hodin, horní kostel Velká Lhota

koncert-peveckych-sboru.jpgZveme vás na koncert pěveckých sborů do Velké Lhoty. Kromě domácího pěveckého sboru Festivia Chorus pod vedením sbormistryně Jitky Čudlé se posluchačům představí také pěvecký sbor Singkreis Vitis, jehož sbormistryní je Irmgard Bauer. Můžete se těšit na pestrý program, kde nebudou chybět duchovní skladby, lidové písně různých národů, ale ani oblívená filmová hudba a spirituály.

Koncert se koná v sobotu 24. června 2023 od 18:00 hodin v horním kostele Evangelického tolerančního areálu ve Velké Lhotě. Vstupenky si můžete zakoupit na místě.

Koncert se koná v rámci 19. koncertní sezóny Velká Lhota 2023, kterou podpořil svou záštitou Ing. Jan Bartošek, poslanec a místopředseda Parlamentu ČR. Děkujeme všem našim partnerům a sponzorům: DV Štěrba Strmilov - výroba ekobriket, SuNEXO Dačice - reklamní agentura, Restaurace Na Kovárně Mrákotín, Obec Volfířov, SVAT Šabatka Dačice, Zahradnictví Kopřiva Velká Lhota, Ozvěny Jihozápadní Moravy, a další.

 

 


Podpořte nás!

Pokud naši činnost chcete podpořit, KONTAKTUJTE NÁS! Darovací smlouvu či smlouvu o reklamě vám rádi vystavíme. Pokud nám darujete částku vyšší než 1000Kč, jako odměnu od nás obdržíte celoroční vstupenku pro 2 osoby zdarma.