Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co je nového

Adventní koncert

 

sobota 7. prosince 2019, 17 hodin, horní kostel, Velká Lhota

Vstupenky na místě (vstup možný od 16:30 hodin):
dospělí 100 Kč, děti 50 Kč
ksvl_plakat_adventni_2019_page-0001--1-.jpgSrdečně vás zveme na oblíbený adventní koncert. Letos vystoupí varhanice Jitka Čudlá a Žesťový kvintet Hynka Vohosky. Vánočně laděné texty přednese Josef Čudlý. Doporučujeme vám teplé oblečení, případně deku, kostel není vytápěn.
Na koncertě budou k prodeji CD pěveckého sboru Festivia Chorus.
 
 
 

 


Varhany byly v říjnu 2017 naladěny a v létě 2018 ošetřeny proti červotoči!!! Děkujeme všem dárcům!!! Přispívat do kasičky můžete i nadále - výhledově máme v plánu další údržbu :-)


Kam dál?

Pusťte si třeba video z Dostalíkova sborového jara 2017 https://www.youtube.com/watch?v=opoXuWJ_upQ nebo prozkoumejte náš Facebook - náš profil se jmenuje Kulturní spolek Velká Lhota - Festivia Chorus.

Další akce najdete na záložce "Naše vystoupení a akce" :-)


Podpořte nás!

Pokud naši činnost chcete podpořit, můžete nám zaslat finanční příspěvek na účet: 7100006997 / 7940 vedený u Waldviertler Sparkasse - pobočka Dačice. Darovací smlouvu či smlouvu o reklamě vám rádi vystavíme. Pokud nám darujete částku vyšší než 1000Kč, jako odměnu od nás obdržíte celoroční vstupenku pro 2 osoby zdarma.

 

Příspěvky

Rádi mezi námi přivítáme nové zpěváky

9. 4. 2016

Rádi zpíváte?

Slyšeli jste nás na koncertě, a lákalo by vás přidat se k nám?

Obavy hoďte za hlavu a ozvěte se nám! Přijďte se nezávazně podívat na naši zkoušku, a uvidíte, že se není čeho bát. Napište nám mail!