Jdi na obsah Jdi na menu

Co je nového

NOVINKY:

Fotografie z koncertu Radima Zenkla a Jitky Čudlé (1.10.2022) od Miroslava Povolného jsou ve Fotogalerii!

Adventní koncert, Festivia Chorus, sobota 3.prosince 2022, 17:00, horní kostel Velká Lhota

adventni-koncert-vl-2022.jpgZveme vás na adventní koncert do Velké Lhoty! Pěvecký sbor Festivia Chorus a účastníci vánočního pěveckého projektu vám zazpívají tradiční i méně tradiční české vánoční koledy. Samozřejmě nebude chybět ani oblíbený zpěv posluchačů společně se zpěváky a s varhanami. Už se na vás moc těšíme!

Koncert se koná v sobotu 3.prosince 2022 od 17:00 hodin v horním kostele Evangelického tolerančního areálu ve Velké Lhotě. Vstupenky si můžete zakoupit na místě.

Koncert se koná v rámci 18. koncertní sezóny Velká Lhota 2022, kterou podpořil svou záštitou Ing. Jan Bartošek, poslanec a místopředseda Parlamentu ČR. Děkujeme všem našim partnerům a sponzorům: DV Štěrba Strmilov - výroba ekobriket, SuNEXO Dačice - reklamní agentura, Restaurace Na Kovárně Mrákotín, Obec Volfířov, SVAT Šabatka Dačice, Zahradnictví Kopřiva Velká Lhota, Ozvěny Jihozápadní Moravy, a další.

 

vanocni-projekt-zpevaci.jpgZveme srdečně všechny zpěváky, kteří mají alespoň maličkou zkušenost se zpěvem ve sboru, nebo se orientují v notách, ke spoluúčasti na našem vánočním projektu!

Zkoušky se konají vždy v neděli večer (17.45 - 20:00) ve Velké Lhotě u Dačic. Začínáme v neděli 23.října a naše snažení završíme účinkováním na oblíbeném adventním koncertě 3.12.2022.

Pokud máte volných těchto několik nedělních večerů, neváhejte. Cílem je hezky si společně zazpívat tradiční i netradiční české vánoční skladby a potěšit posluchače


Podpořte nás!

Pokud naši činnost chcete podpořit, KONTAKTUJTE NÁS! Darovací smlouvu či smlouvu o reklamě vám rádi vystavíme. Pokud nám darujete částku vyšší než 1000Kč, jako odměnu od nás obdržíte celoroční vstupenku pro 2 osoby zdarma.